100$ up to CZK 12,500 + 200 FS + 1 bonus krab

Tuto promo akci mohou využít všichni registrovaní uživatelé na naší Webové stránce, kteří mají nárok na promoakce.

Uvítací bonus v kasinu 5 Gringos Casino je skvělou nabídkou pro nové hráče. Můžete získat bonus ve výši 100% až do CZK 12,500, 200 volných otočení (free spins) a bonusový krab pro ještě větší zábavu.

Při prvním vkladu můžete získat 100% bonus, který se rovná částce, kterou vložíte na svůj hráčský účet, až do maximální výše CZK 12,500. To znamená, že pokud například vložíte CZK 100, obdržíte dalších CZK 100 jako bonus.

Kromě toho obdržíte také 200 volných otočení (free spins), které můžete využít na vybraných automatech. Tato volná otočení vám umožní vyhrát další peníze bez nutnosti sázet vlastní prostředky.

A jako bonusovou příležitost zde máte také bonusový krab. Ten obsahuje různá překvapení a bonusy, které mohou být přiděleny hráčům.

Je důležité se seznámit s podmínkami a pravidly týkajícími se uvítacího bonusu a bonusového krabu. Mezi tyto podmínky mohou patřit minimální vklad, sázkové požadavky a platnost nabídky.

Využijte tuto atraktivní nabídku a získejte 100% bonus až do CZK 12,500, 200 volných otočení (free spins) a bonusový krab, který vám přinese ještě větší šanci na výhru a zábavu v kasinu 5 Gringos.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *