Až 25,000 Kč ve 3 bonusech +1 Bonus Krab

Tuto promo akci mohou využít všichni registrovaní uživatelé na naší Webové stránce, kteří mají nárok na promoakce.

Uvítací bonus v kasinu 5Gringos je skvělou nabídkou pro nové hráče, která jim umožní získat až 25,000 Kč ve formě 3 různých bonusů. Kromě toho je k dispozici také bonusový krab, který přináší další výhry.

Celkový uvítací balíček bonusů v hodnotě až 25,000 Kč je rozdělen na první 3 vklady nových hráčů. Při prvním vkladu je k dispozici bonusový kredit ve výši až 10,000 Kč. Při druhém vkladu je možné získat bonus až do 7,000 Kč. A konečně, při třetím vkladu je k dispozici bonus až do výše 8,000 Kč.

Kromě těchto bonusů mohou hráči také získat další výhry pomocí bonusového krabu. Ten skrývá různé překvapení a bonusy, které mohou být přiděleny hráčům.

Je důležité si přečíst a porozumět všem podmínkám a pravidlům týkajícím se uvítacího bonusu a bonusového krabu. Mezi tyto podmínky může patřit minimální vklad, sázkové požadavky a platnost nabídky.

Využijte tuto lukrativní nabídku a získejte až 25,000 Kč ve 3 bonusech spolu s bonusovým krabem, který vám přinese ještě více zábavy a možností na výhru.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *