Immortal Romance online bez registrace
5.0/5

Immortal Romance online bez registrace

100% match bonus based on first deposit of £/$/€20+. Additional bonuses.

New players only. Welcome Bonus - 100% bonus on your first deposit up to €/$/£200 Unless otherwise stated. This bonus only applies for deposits of €/$/£10 or higher! All you need to do is just deposit the money in your website.com account and you will receive this bonus instantly!

*New players only

Proin vitae justo pharetra, semper nibh eu, rutrum ante. Nam a purus nisl. Aenean aliquam mauris vel nibh cursus gravida.

Pros
 • Fascinující tematické pozadí s upíří romancí
 • Bonusové funkce a volné spiny s různorodými výhodami
 • Vysoká kvalita grafiky a zvukových efektů
 • Různé postavy a příběhy, které zvyšují zábavu
 • Možnost dosáhnout vysokých výher
Cons
 • Vyšší volatilita a nižší pravidelnost výher
 • Omezený výběr sázek
 • Někteří hráči mohou považovat tematiku za příliš temnou
 • Nezaručená výhra bonusových funkcí
 • Někteří hráči mohou mít obtíže s porozuměním složitějším herním mechanismům

Hrát Immortal Romance online zdarma bez registrace

Zkušební otočení na Immortal Romance vám pomůžou pochopit klíčové vlastnosti slotu od Microgaming, který byl vydán již v roce 2011. Tento video slot je vyroben na téma upírů a vlkodlaků v tmavých odstínech. Přestože děj vypráví o nešťastné lásce upíra a člověka, nabízí napínavá kola s možností velkých výher! Hazardní hráči z České republiky a dalších jurisdikcí mohou spustit tento online casino automat zdarma nebo hrát o skutečné peníze. Pojďme se blíže podívat na téma, vlastnosti herních sezení a další funkce video slotu.

Děj a charakteristika

Barevný online automat Immortal Romance vypráví příběh upírů a jejich lásky k obyčejným smrtelníkům. Hráči budou přeneseni do starobylého hradu, který slouží jako útočiště tajemných vlkodlaků. Ponuré prostředí a hudební doprovod plně podporují děj.

Hra Immortal Romance má promyšlenou vizualizaci, která vám umožní vychutnat si všechny zvraty losování. Ikony se symboly, lokacemi, hlavními postavami – opravdu vše vidíte do nejmenších detailů! Převážně temný design doplňují nečekané a působivé animace. Tento produkt od Microgaming je ideální pro milovníky mystických a romantických příběhů.

© stock.adobe.com

Hlavní vlastnosti a přednosti

Vzrušující slot Immortal Romance má 5 válců a 243 výherních linií. V rozhraní hráč okamžitě najde hlavní tlačítka pro změnu hodnoty sázky a spuštění. V menu „Možnosti“ má příležitost nastavit hlasitost zvuků, rychlost herních kol a prostudovat si popis symbolů polí. Hlavními postavami zápletky jsou Michael, Sarah, Troy a Amber. Je zde také Scatter, znázorněný jako logo hry. Mezi herními funkcemi stojí za to zdůraznit:

 • Divoký symbol – nahradí jakoukoli shozenou hodnotu.
 • „Wild Despot“– rozprostírá divočinu přes celý kotouč.
 • Tři nebo více rozptylů otevírají bonus.
 • Trojnásobné znásobení výher během zatočení zdarma.
 •  Čtyřúrovňová bonusová hra – můžete si vybrat jednu ze čtyř postav a získat 10, 15, 20 nebo 25 otočení.

Hra je ideální pro fanoušky komplexních mechanik a víceúrovňových bonusů. Návratnost dosahuje 96,86 % s průměrnou úrovní volatility. Maximální výherní poměr převyšuje sázku na zatočení více než 12 000krát.

Popis bonusových losování

Vydání obsahuje víceúrovňový bonus, který se otevře poté, co se objeví 3 nebo více rozptylů. V bonusové funkci je možnost chytit expandérové ​​symboly a multiplikátory sázek. Uživatel má na výběr ze 4 možností roztočení zdarma:

 • Trója. 15 zatočení s x2 a x3 multiplikátory.
 • Jantar. 10 zatočení s x5 a opětovným spuštěním;
 • Michael. 20 otočení zdarma s X od x2 do x5;
 • Sára. 25 zatočení s náhodně se rozšiřující divočinou.

Kterákoli z úrovní zvolených hráčem může přinést velkou výhru. Rozmanitost bonusových funkcí je hlavním vrcholem vydání, díky čemuž je populární dodnes.

Jak spustit video automat online a bez registrace

Gambleři z České republiky mohou hrát online sloty zdarma! Chcete-li to provést, klikněte při přihlášení na tlačítko „Demo“. Spuštěním Immortal Romance demo mohou hráči otestovat všechny funkce hry: doplňkové funkce, hraní s různými hodnotami sázek atd. Máte-li tento režim, můžete pomalu hodnotit téma, design a použitelnost rozhraní. Testování Immortal Romance online zdarma je vynikající trénink před sezením za skutečné peníze, protože finanční rizika jsou zcela eliminována.Immortal Romance luxusní slot nabízí fascinující příběh a 4 úrovně cen, ze kterých si můžete vybrat. Realistická grafika a nevtíravé zvukové efekty zanechávají po losování příjemný dojem. Sdílejte temný, ale romantický milostný příběh s hlavními hrdiny a soutěžte o maximální výhru!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *