Starburst: Hrát online bez registrace
5.0

Starburst: Hrát online bez registrace

100% match bonus based on first deposit of £/$/€20+. Additional bonuses.

New players only. Welcome Bonus - 100% bonus on your first deposit up to €/$/£200 Unless otherwise stated. This bonus only applies for deposits of €/$/£10 or higher! All you need to do is just deposit the money in your website.com account and you will receive this bonus instantly!

*New players only

Proin vitae justo pharetra, semper nibh eu, rutrum ante. Nam a purus nisl. Aenean aliquam mauris vel nibh cursus gravida.

Pros
 • Vysoká popularita
 • Atraktivní grafika
 • Výherní kombinace ve všech směrech
 • Bonusová funkce re-spins
 • Nízká volatilita
Cons
 • Omezené bonusové hry
 • Chybějící progresivní jackpot
 • Jednoduchý herní mechanismus
 • Omezený výběr sázek
 • Nedostatek tematického pozadí

Online slot Starburst je právem považován za jeden z nejznámějších video automatů vyvinutých společností NetEnt. Je k dispozici v každém prověřeném a spolehlivém online casino v České republice, které používá originální software od nejlepších světových poskytovatelů. Prezentace hry proběhla v roce 2012. Vypadá jako klasika, která je oblíbená bez ohledu na čas. Zájem hráčů o tento stroj nevyschl ani po více než 10 let po jeho vydání. Téma hry se zaměřuje na hvězdy a vesmír s barevnými drahokamy na herní mřížce.

Specifikace a velkorysost

Na moderním trhu virtuálních hazardních her existují stroje, které jsou nadčasové. Ve srovnání s jiným vývojem oblíbené online sloty vynikají vysokou štědrostí s RTP nad 95 %, přítomností bonusových možností, jednoduchými pravidly a dynamickým procesem. Do této kategorie patří Starburst slot game který osloví všechny fanoušky klasiky. Než se ponoříte do podrobnějšího popisu stroje od společnosti NetEnt, měli byste se nejprve seznámit s jeho technickými vlastnostmi:

RTP96,09 %
VolatilitaNízký
Herní mřížka5×3
Počet výherních linií10 (slot má mechaniku zvanou Win Both Ways – linky fungují oběma směry)
Částka sázkyOd 0,1 do 100 mincí
Maximální výhrax500 z počáteční sázky
Bonusové možnostiDivoké symboly, rozšiřující se Wilds, opětovné roztočení

Nízká volatilita automatu znamená, že k výhrám dochází poměrně často, ale v průměrných částkách. Návratnost je mírně vyšší než 96 %. To znamená, že uživatelé teoreticky obdrží 96,09 % z celkového množství podaných sázek. Můžete si vyzkoušet vrácení stroje beze ztrát – k tomu je třeba použít demo verzi bez registrace a vkladu.

Bonusové možnosti

Toto je jeden z nejznámějších slotů s drahokamovou tématikou od společnosti NetEnt. Kromě skvělé hratelnosti mají hráči rádi také Starburst otočení zdarma – aktivuje se pokaždé, když se na válcích objeví symbol Wild (divočiny):

 1. Divoký symbol se okamžitě rozšíří na celý válec, na kterém se objevil. Poté se automaticky spustí roztočení zdarma.
 2. Pokud se symboly Wild objeví současně na 2., 3. a 4. válci, má hráč nárok na 3 otočení zdarma najednou. Zároveň při úplně posledním roztočení zdarma budou 3 válce uzavřeny se symboly Wild.

Za pozornost také stojí hlavní rys zábavy – všechny výhry jsou vypláceny současně ve 2 směrech: zprava doleva a zleva doprava.

Vlastnosti demo verze

Není třeba hned riskovat své peníze na sázkách, pokud jste s tímto automatem dříve nepracovali. Hazardní hráči mají možnost hrát bez registrace nebo vkladu. V automatu Starburst demo máte možnost otestovat štědrost výnosů, velikost plateb, jak často se objevují roztočení zdarma a princip využití dalších bonusů. Začátečníci by se rozhodně měli seznámit se zařízením v demo režimu, aby pochopili, zda je pro ně tato zábava vhodná.

Závěr

Představované zařízení je unikátním vývojem svého druhu inspirovaným hvězdnu a vesmírnou tematikou, kterou dobře znají tisíce hráčů v České republice i po celém světě. Pokud jste připraveni ponořit se do úžasné hvězdné atmosféry s štědrými výplatami, můžete začít hrát Starburst online zdarma právě teď. Jde o skvělou zábavu s návratností přes 96 %, přičemž výhry se budou vzhledem k nízké volatilitě objevovat poměrně často. Hazardní hráč se navíc vzhledem k rozmanitosti bonusů rozhodně nudit nebude.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *